Sierpecki policjant z odznaczeniem „HONOROWY DAWCA KRWI – ZASŁUŻONY DLA ZDROWIA NARODU”

Starszy aspirant Marcin Kobuszewski na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu. Kilka dni temu w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Płocku odebrał prestiżowe odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

„Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” to niezwykle ważne i prestiżowe odznaczenie nadawane przez Ministra Zdrowia honorowym dawcom krwi, w uznaniu wybitnych zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa.

To odznaczenie, kilka dni temu, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Płocku odebrał st. asp. Marcin Kobuszewski, który pomaganie innym ma po prostu we krwi. Tym najcenniejszym darem dzieli się z innymi już od kilku lat. Przez ten czas, na rzecz ratowania ludzkiego życia, oddał już ponad 20 litrów tego bezcennego leku i ciągle nie ustaje w swoich działaniach.

Gratulujemy wzorowej postawy godnej naśladowania!

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.