Policjanci uratowali życie mężczyźnie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku uratowali 58-letniego mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie. Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Nadjechali w ostatniej chwili. Powstrzymali mężczyznę, gdy ten już przechodził przez barierki na moście. Mężczyzna podziękował policjantom za uratowanie życia.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy otrzymali zgłoszenie, że na jednym z mostów w Płocku stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej chce odebrać sobie życie. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce, gdzie zauważyli mężczyznę, który próbuje przejść na drugą stronę barierki. Mundurowi bez chwili zastanowienia ruszyli z pomocą. Jeden z policjantów złapał 58-latka za ramię, uniemożliwiając mu skok do Wisły. Następnie funkcjonariusze przeprowadzili mężczyznę w bezpieczne miejsce. Było czuć od niego alkohol. Był roztrzęsiony, tłumaczył, że jest samotny i nikt mu nie chce pomóc. Po chwili podziękował policjantom, że uratowali mu życie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.