Okradł szafki na basenie

Sierpeccy policjanci nie dali za wygraną, ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w minioną sobotę okradł szafki na basenie w Skansenie. Grozi mu teraz aż 10 lat więzienia.

W zeszłym tygodniu miało miejsce włamanie do kilku szafek w szatni basenu w Skansenie. Nieznany wówczas sprawca skradł dokumenty wraz z karta płatnicza z kolejnej szafki zabrał markową kurtkę o wartości 800 złotych, a z kolejnej jeszcze szafki nawet buty sportowe.

Kiedy jeden z pokrzywdzonych zauważył brak portfela natychmiast powiadomił dyżurnego sierpeckiej komendy. Na miejsce pilnie udali się policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego, którzy już po kilku minutach i zebraniu od świadków informacji wytypowali potencjalnego sprawcę.

Dalsze czynności poprowadziła grupa policjantów kryminalnych, którzy szybko ustalili tożsamość oraz adres zamieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili skradzione rzeczy. 35-letni mieszkaniec Płocka został zatrzymany, już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.