Skradzione łupy chował pod płaszczem

Kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku na gorącym uczynku zatrzymali złodzieja, który łupy warte 2 tys. złotych ukrył w specjalnie przygotowanym do tego celu, płaszczu. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu funkcjonariusze płockiego komisariatu w wyniku przeprowadzonych czynności namierzyli mężczyznę, który według zebranych informacji mógł dokonywać kradzieży. Podejrzenia okazały się słuszne. Kryminalni zatrzymali mężczyznę zaraz po tym jak okradł jeden ze sklepów odzieżowych w płockiej galerii.

Mężczyzna miał na sobie płaszcz, gdzie w specjalnie przygotowanych wewnętrznych kieszeniach ukrył łupy warte 2 tys. złotych. 37-latek posiadał przy sobie urządzenia służące do łamania zabezpieczeń sklepowych. Jak się okazało na swoim koncie miał już liczne kradzieże na terenie całego kraju. Mieszkaniec województwa lubelskiego usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolości.

podkom. Monika Jakubowska/KMP w Płocku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.