Tragiczny początek majowego weekendu w powiecie płockim

Niestety pierwszego dnia majówki w powiecie płockim doszło do tragicznego wypadku w którym na miejscu zginą rowerzysta. Policjanci ponownie apelują o zachowanie ostrożności na drogach.

Niestety pierwszego dnia długiego weekendu (1.05) około godz. 10, w Wilkęsach (gm.Drobin), doszło do tragicznego wypadku. 29-letnia kierująca oplem zderzyła się czołowo z rowerzystą. Niestety, 42-letni kierujący jednośladem zginął na miejscu. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy gm. Drobin. Policjanci, którzy wykonywali czynności na miesjcu sporządzili dokumentację oraz zabezpieczyli ślady w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku.

Pamiętajmy, że za każdym wypadkiem, zwłaszcza tym, gdzie ginie osoba kryje się niewyobrażalna tragedia ludzka. Policjanci ponownie kierują apel do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, a tym bardziej o dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków panujących na drodze.

podkom. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.