Wyprzedzanie na skrzyżowaniu mogło skończyć się tragicznie

W miniony wtorek na krajowej 60-siątce kierująca mercedesem podczas wyprzedzania na skrzyżowaniu uderzyła w bmw a następnie zatrzymała się na drzewie. Choć mogło skończyć się tragicznie na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Wczoraj (13.06) po godz.14, w Nowym Trzepowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca mercedesem, 20-letnia mieszkanka powiatu płockiego wyprzedzała kilka pojazdów na skrzyżowaniu i uderzyła w 28-letnią kierującą bmw, a następnie zatrzymała się na drzewie. Mogło skończyć się tragicznie. Kierująca mercedesem oraz dwoje pasażerów, w tym 6-letnie dziecko zostali zabrani do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Utrudnienia na krajowej 60-siątce trwały kilka godzin.

Apelujemy o rozwagę i wyobraźnię na drodze. Piękna pogoda, czy prosty odcinek drogi nie dają nam przyzwolenia do zapominania i niestosowania się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nawet najmniejszy błąd na drodze może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia.

Autor: sierż.szt.Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.