Wypadek na DK62 w powiecie płockim

Na drodze krajowej nr 62 w Cieślach (pow. płocki) pojazd osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze.

W miniony poniedziałek (13.05) w Cieślach (pow. płocki) na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia czołowego osobówki z pojazdem ciężarowym. Policjanci, obecni na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 31-letnia kierująca renaultem najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z 24-letnią kierującą scanią. W wyniku poniesionych obrażeń kierująca pojazdem osobowym trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że obydwie kierujące były trzeźwe.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze sporządzili dokumentacje oraz zabezpieczyli ślady w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności i szczególną uwagę na drodze. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia bądź tragedii na drodze.

podkom. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.