Pędził 150 km/h. Szaleńcza jazda przerwana przez płocką drogówkę

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy konsekwentnie eliminują niebezpieczne zachowania nieodpowiedzialnych kierowców na drogach miasta i powiatu. Tym razem udaremnili niebezpieczną jazdę kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Wśród nich 46-latek, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 150 km/h.

Policjanci z płockiej drogówki, którzy na codzień czuwają nad bezpieczeństwem na drogach miasta i powiatu płockiego, zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców, którzy chcieli poszaleć za kierownicą. Tylko podczas minionego weekendu funkcjonariusze ujawnili blisko 60 wykroczeń przekroczenia dozwolonej prędkości. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy.

Wczoraj (12.05), w Popłacicnie (pow. płocki), na celowniku miernika prędkości policjantów z płockiej drogówki znalazł się kierujący mercedesem, który pędził z predkością 150 km/h, gdzie w obszarze zabudowanym jest ona ograniczona do 50 km/h. Natychmiast został zatrzymany do kontroli drogowej. 46-latek trzykrotnie przekroczył dozwolona prędkość , w miejscu gdzie jest ona ograniczona do 50km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 2,5 tys. złotych oraz 15 punktów karnych.

Tego samego funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu audi, który w Płocku przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h. 23-latek ukarny został równiez nmandatem w wysokości 1,5 tys. złotych a na jedo konto policjanci nałożyli 13 punktów karnych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.