Trzy promile alkoholu w organizmie i brak uprawnień

W piątek (28.07) w Goślicach (gm. Bielsk) kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z kierującym skodą octavia. Obaj kierujący trafili do szpitala. W niedzielę (30.07) Nowej Korzeniówce (gm. Gąbin) kierujący oplem uderzył w tył innego opla. Trzy osoby zostały ranne. Sprawcami wypadków byli nietrzeźwi kierowcy.

W piątek (28.07) tuż po godz. 8 rano na drodze krajowej nr 60 w Goślicach (gm.Bielsk) 64-letni kierujący skodą fabią stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z inną skodą, którą kierował 75-letni mieszkaniec Płocka. W wyniku poniesionych obrażeń obaj kierujący trafili do szpitala. Wstępne badanie wykazało, że sprawca zdarzenia miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ruch na krajowej 60-siątce przez kilka godzin odbywał się wahadłowo.

W niedzielę (30.07) po godz.21 w Nowej Korzeniówce (gm.Gąbin) kierujący oplem astra, 42-letni mieszkaniec gm. Gąbin uderzył w tył innego opla, którym kierował 73-letni mieszkaniec Płocka, a następnie uszkodził ogrodzenie jednej z posesji. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Badanie wykazało, że sprawca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami.

Autor. sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.