Profilaktyka na pikniku patriotycznym

We wtorek w ramach obchodów 79. rocznicy Powstania Warszawskiego w Parku Andersa w Sierpcu władze samorządowe zorganizowały piknik patriotyczny. Sierpeccy dzielnicowi włączyli się w wydarzenie wystawiając stoisko profilaktyczne, na którym prowadzili warsztaty oraz rozdawali ulotki edukacyjne uczestnikom pikniku.

Piknik Patriotyczny zorganizowany w Parku Andersa był doskonałą okazją do spotkania dzielnicowych z mieszkańcami Sierpca. Policjanci tradycyjnie wystawili stoisko profilaktyczne, na którym omawiali elementarne zasady bezpieczeństwa dla Seniorów oraz rozdawali ulotki edukacyjne. Przestrzegali przed ciągle modyfikowanymi metodami oszustw, oraz zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa przy zakupach on-line i aktywności w internecie. Spotkania plenerowe z mieszkańcami cieszą się dużą popularnością i są wykorzystywane przez dzielnicowych do edukacji społeczeństwa i poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

asp. szt. Krzysztof Dobrzeniecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.