Tragiczny finał prac polowych

Trwa intensywny okres prac polowych. Warunki pogodowe, pośpiech i zmęczenie powodują, że rolnicy często zapominają o bezpieczeństwie. Wczoraj, w powiecie płockim, doszło do tragicznego wypadku, w którym podczas wykonywania prac polowych zginął 75-latek. Policjanci apelują o rozwagę. Rolniku! Pamiętaj BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

W Ułtowie (pow.płocki) doszło do tragicznego wypadku podczas prac polowych, w którym zginął 75-letni mieszkaniec powiatu płockiego. Według wstępnych policjantów, senior zjechał do zbiornika wodnego, został przygnieciony przez ciągnik, po tym jak wypadł z pojazdu. Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczono ślady oraz sporządzono dokumentację która pomoże wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę oraz zachowanie szczególnej ostrożności zarówno podczas wykonywanych prac jak i przy obsłudze maszyn rolniczych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.