Studenci z wizytą w płockiej komendzie policji

Studenci z Akadami Mazowieckiej w Płocku spotkali się z funkcjonariuszami w płockiej komendzie. Nasi goście mogli zobaczyć jak wygląda praca policjanta oraz poznać poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego w trakcie rekrutacji do służby. Spotkali się m.in. z przewodnikiem psa, technikiem kryminalistyki oraz instruktorem strzelania.

W poniedziałek (20.11) Komende Miejską Policji w Płocku odwiedzili studenci bezpieczeństwa wewnetrznego Akademi Mazowieckiej w Płocku. W trakcie spotkania uczestnicy zobaczyli z bliska jak wygląda służba w policji. Spotkali sie i.in. z przewodnikiem psa, technikiem kryminalistyki, instruktorem strzelania oraz funkcjonariuszami z wydziału prewencji, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz odpowiedzieli na nurtujące pytania. Nasi goście mogli zobaczyc z bliska jak wygląda policyjny mundur oraz przymierzyc elementy codziennego wyposażenia do służby.

Studenci dowiedzieli się również jakie wymagania należy spełnić aby wstąpić w szeregi formacj oraz jak wyglądają poszczególne etapy postepowania kwalifikacyjnego w trakcie rekrutacji do służby. Wśród studentó nie brakowało tych, którzy w niedalekiej przyszłości planują zostać policjantem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.