Sprawca rozboju w rękach płockich policjantów. Grozi mu 20 lat pozbawienia wolności

Policjanci z płockiej komendy zatrzymali sprawcę rozboju, którzy posługując się nożem, groził 16-latce, ukradł jej telefon i żądał pieniędzy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę (2.06) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali 35-letniego sprawcę rozboju. Mężczyzna przy użyciu noża groził 16-latce, żądał od niej pieniędzy oraz ukradł jej telefon komórkowy. Na szczęście nastolatce udało się uciec dzięki reakcji przechodnia.

Dzięki natychmiastowej reakcji płockich policjantów sprawca już po chwili został namierzony, a następnie zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli przy nim nóż oraz skradziony telefon. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Na swoim koncie miał już podobne przestępstwa, za które spędził kilka lat za kratkami.

Tym razem grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.

podkom. Monika Jakubowska/KMP w Płocku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.