Nowy Komendant Miejski Policji w Płocku

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca, mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu powierzone zostały obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. To zaszczyt ale również wyzwanie dla Komendanta, który będzie nadzorował pracę policjantów płockiej Komendy.

W sali konferencyjnej płockiej komendy Policji odbyło się spotkanie z okazji powierzenia obowiązków Komendanta Miejskiego Policji w Płocku mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu. W uroczystości udział wziął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz kadra kierownicza płockiej Komendy, a także policjanci i pracownicy Policji.

To właśnie rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu zostały powierzone obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Nadinsp. Waldemar Wołowiec życzył nowemu szefowi plockich policjantów wielu sukcesów i wytrwałości w nowym miejscu pełnienia służby.

Mł. insp. Krzysztof Szymański służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku jako absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W 2014 roku został I zastępcą Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. W 2016 roku mianowany został na I zastępcę Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. W 2017 roku objął stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Mł. insp. Krzysztof Szymański w trakcie pełnionej służby otrzymał Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Brązową oraz Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant.

Przed mł. insp. Krzysztofem Szymańskim wiele wyzwań i trudnych zmagań, dlatego płoccy policjanci życzą Komendantowi odporności i wytrwałości, która pozwoli zrealizować zamierzone cele.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.