Śmiertelny wypadek na DK10

W piątek ok. godz.: 18:15 na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Borkowo Kościelne w powiecie sierpeckim doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. W wypadku zginął na miejscu 64 letni mężczyzna kierujący volkswagenem golfem. Mężczyzna kierujący Audi nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast podróżująca z nim pasażerka została przewieziona do szpitala w Sierpcu. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi krajowej nr 10 w miejscowości Borkowo Kościelne, na terenie powiatu sierpeckiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, kierując volkswagenem golfem, z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnej strony samochodem marki Audi A6, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, oraz podróżowała 18-letnia pasażerka.

W wyniku zderzenia kierujący volkswagenem mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca Audi był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Sierpcu. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.