Przedstawiciele policji na zakończeniu turnusu wakacji sportowych z Orlenem

W piątek (04.08) policjanci oraz pracownicy z Wydziału Prewencji płockiej komendy uczestniczyli w zakończeniu I turnusu Wakacji Sportowych z Orlenem zorganizowanych przez FutbolGang.

Policjanci oraz pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Płocku nie tylko bardzo chętnie goszczą dzieci i młodzież w budynku płockiej komendy ale również uczestniczą w spotkaniach z najmłodszymi przy każdej możliwej okazji. W miniony piątek byliśmy obecni na zakończeniu I turnusu Wakacji Sportowych z Orlenem zorganizowanych przez FutbolGang.

Jak zawsze takim spotkaniom przyświecał temat przede wszystkim szeroko pojętego bezpieczeństwa. Dzieci miały okazję z bliska obejrzeć policyjny radiowóz, przymierzyć elementy umundurowania oraz poznać zawód policjanta. Wśród najmłodszych byli również tacy, którzy w przyszłości chcieliby zostać policjantem.

Medale, dyplomy oraz nagrody na zakończenie turnieju wręczali Pani Wioletta Kulpa – Kierownika Działu Sponsoringu Społecznego i CSR w ORLEN, w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Płocku kom. Roman Asakowski – Naczelnik Wydziału Prewencji, Pan Piotr Noga – Prezes KS Stoczniowiec Płock.

Autor sierż.szt.Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.