Nożownik w rękach płockiej Policji

Kilka dni temu podczas libacji alkoholowej doszło do awantury dwóch mężczyzn, podczas której jeden z nich kilkukrotnie ugodził nożem drugiego, a następnie próbował uciec. 58-latek został natychmiast zatrzymany przez płockich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, zaś sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

W poniedziałek (31.07) podczas libacji alkoholowej doszło do awantury dwóch mężczyzn, w trakcie której jeden z nich złapał za nóż i kilkukrotnie ugodził drugiego w okolice szyi. W mieszkaniu obecna była również kobieta, która natychmiast wezwała służby. 60-letni mieszkaniec Płocka, który został zaatakowany nożem, został zabrany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Sprawca próbował uciec. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy, już w niespełna pół godziny, 58-latek został zatrzymany przez płockich kryminalnych w rejonie dworca.

Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

sierż.szt.Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.