Poszukiwany przez sąd ukrywał się w polu kukurydzy

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego gostynińskiej komendy zatrzymali 32-latka, za którym prowadzono poszukiwania. Mężczyzna zgłosił interwencję na policję, dotyczącą dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy mieli go gonić. Okazało się, że był poszukiwany przez sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności.

8 sierpnia po godzinie 4 rano dyżurny gostynińskiej komendy przyjął zgłoszenie od 32-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, z którego wynikało, że mężczyznę goniło dwóch nieznajomych mu mężczyzn i potrzebuje pomocy. Na miejscu pod wskazanym adresem w zgłoszeniu policjanci zastali zgłaszającego 32-latka, który powiedział, że schował się przed dwoma mężczyznami, który mieli go gonić w polu kukurydzy. W trakcie przeprowadzanej interwencji policjanci sprawdzili dane zgłaszającego w policyjnych bazach danych. Jak się okazało 32-latek jest osobą poszukiwaną przez sąd. Policjanci natychmiast go zatrzymali.

Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.