Zatrzymane prawo jazdy, mandat i punkty karne za rażące przekroczenie prędkości

Policjanci z gostynińskiej drogówki podczas kontroli prędkości na terenie gminy Gostynin zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego mieszkańca powiatu mławskiego, który kierując fiatem przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy oraz został nałożony wysoki mandat i punkty karne.

W minioną sobotę (05.08) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego gostynińskiej policji podczas kontroli prędkości w terenie gminy Gostynin zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego kierowcę fiata, który w obszarze zabudowanym w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 115 km/h. 27-latek stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy oraz został ukarany mandatem w kwocie 2000 zł i 14 pkt. karnymi.

Kierujący pojazdem, który przekroczy dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musi liczyć się z zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące. Jeżeli taka osoba w dalszym ciągu będzie prowadzić pojazd bez uprawnień, 3-miesięczny okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.