Pożegnanie pułkownika Grzegorza Mazura ze Służbą Więzienną

W dniu 5 lutego 2024 roku w Zakładzie Karnym w Płocku odbyło się pożegnanie ze służbą Dyrektora Zakładu Karnego w Płocku płk. Grzegorza Mazura.

Pułkownik Grzegorz Mazur podczas uroczystej zbiórki pożegnał się ze sztandarem jednostki i zdał obowiązki Dyrektora Zakładu Karnego w Płocku na ręce pułkownika Zbigniewa Brzostka Dyrektora Okręgowego Słuzby Więziennej w Warszawie, który podziękował mu za ponad dwudziestosiedmioletnią służbę.

W swoim przemówieniu płk Mazur podsumował swoją długoletnią karierę w Służbie Więziennej i podziękował wszystkim osobom, które spotkał na swojej służbowej drodze.

Pan Pułkownik służbę w Służbie Więziennej rozpoczął we wrześniu 1996 r. w Areszcie Śledczym w Warszawie-Mokotowie. W 1997 roku odbył szkolenie oficerskie. Następnie pełnił służbę na stanowiskach: kierującego Oddziałem Zewnętrznym Aresztu Śledczego w Radomiu, Dyrektora Zakładu Karnego w Żytkowicach i Zastępcy Dyrektora Aresztu Śledczego w Grójcu. Ostatnie dwa lata kariery pełnił służbę na stanowisku Dyrektora Zakładu Karnego w Płocku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.