Pasażer auta biorącego udział w kolizji, poszukiwany przez sąd

Policjanci z sierpeckiej drogówki obsługiwali zdarzenie z udziałem trzech pojazdów osobowych na ulicy Kościuszki. W kolizji nikt nie odniósł obrażeń, a szkody powstały jedynie w pojazdach. Większe problemy miał pasażer Jeepa, który podczas legitymowania okazało się że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Warszawie do odbycia kary 5 dni pozbawienia wolności.

W miniony piątek po godzinie 16:00 mundurowi z sierpeckiej drogówki zostali skierowani przez dyżurnego do obsługi kolizji na ulicę Kościuszki. Policjanci szybko ustalili, co wydarzyło się na drodze krajowej numer 10. Kierujący osobowym fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył pojazdu marki Jeep, a następnie kierujący Jeepem uderzył w tył samochodu marki Dacia. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a jedynie uszkodzone zostały pojazdy biorące udział w kolizji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Policjanci w tego typu przypadkach legitymują wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu i niejednokrotnie wychodzi na jaw, że pasażerowie są poszukiwani. Tak było i tym razem, gdy funkcjonariusze podjęli czynności wobec pasażera pojazdu marki Jeep okazało się, że 33- letni obywatel Gruzji jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Warszawie do odbycia 5 dni pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Następnie 33-letni obywatel Gruzji po uiszczeniu grzywny, został zwolniony.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.