Odznaczenia i awanse w płockim Zakładzie Karnym

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości w trakcie uroczystości zorganizowanej w Zakładzie Karnym w Płocku wręczone zostały odznaki za zasługi dla więziennictwa, a także awanse na wyższe stopnie służbowe.

Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych, bliskie sercom wszystkich Polaków. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał niepodległość. Podczas dorocznych obchodów czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo. Narodowe Święto Niepodległości jest czasem dumy i radości. Jest to również okazja do podziękowania wszystkim funkcjonariuszom za ich codzienną służbę, którą pełnią w imieniu i na rzecz Rzeczypospolitej.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Dyrektorowi Zakładu Karnego w Płocku płk. Grzegorzowi Mazurowi. Po odśpiewaniu hymnu Rzeczypospolitej Polskiej przystąpiono do głównej części uroczystości tj. wręczenia funkcjonariuszom odznak za zasługi dla więziennictwa nadanych przez Ministra Sprawiedliwości oraz awansów na wyższe stopnie służbowe.

Dyrektor Zakładu Karnego w Płocku – płk Grzegorz Mazur podziękował funkcjonariuszom za ich codzienną pracę na rzecz społeczeństwa i życzył dalszych sukcesów w służbie. Uroczystość zakończyła się odprowadzeniem sztandaru i złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości o zakończeniu uroczystości.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.