Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który jechał 123 kilometry na godzinę w terenie zabudowanym. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym 2500 złotych. Pamiętajmy, że lekceważenie ograniczeń prędkości to nadal w wielu przypadkach czynnik mający wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Dlatego bądźmy ostrożni i respektujmy ograniczenia prędkości.

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości przez kierujących to nadal główna przyczyna najtragiczniejszych wypadków drogowych w Polsce. Dlatego każdego dnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu prowadzą intensywne kontrole, szczególnie pod tym kątem przekraczania prędkości

W poniedziałek w miejscowości Gójsk gmina Szczutowo, policjanci zatrzymali do kontroli nieodpowiedzialnego kierującego , który przekroczył dozwoloną prędkość o 73 kilometry na godzinę. 37-latek stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych , a na jego konto trafiło 15 pkt karnych.

Policjanci mając na uwadze nasze bezpieczeństwo apelują o ostrożność, rozsądek i rozwagę na drodze!

asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.