Najpierw ukradli a potem sprzedali

Policjanci z posterunku w Pacynie zatrzymali dwóch mieszkańców Kutna, którzy na terenie gminy Szczawin Kościelny dokonali kradzież bramy z furtką z niezamieszkałej posesji, a następnie sprzedali ją na skupie złomu. 31 i 29-letni mężczyźni zostali zatrzymani. Grozi im teraz do 10 lat więzienia.

To kolejni zatrzymani sprawcy kradzieży przez policjantów z Posterunku Policji w Pacynie. Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 29 lat, którzy w piątek (9.02) z niezamieszkałej posesji z terenu gm. Szczawin Kościelny dokonali kradzieży metalowej bramy wraz z furtka, a następnie udali się do skupu złomu, gdzie sprzedali swoje fanty. Dzięki bardzo dobrem rozpoznaniu oraz pracy operacyjnej policjantów z Posterunku Policji w Pacynie, mieszkańcy Kutna zostali zatrzymani. W trakcie wykonanych czynności mężczyźni przyznali się do kradzieży bramy i furtki. Skradzione rzeczy zostały odnalezione na skupie złomu.

Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Paweł Klimek/KPP w Gostyninie

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.