Każdy może dmuchnąć w alkomat

Chętnie podajemy alkomat osobom, które chcą sprawdzić, czy wytrzeźwieli – informuje płocka Straż Miejska. Najwięcej chętnych do badań przychodzi do siedziby Straży Miejskiej po weekendach. Z badania alkomatem korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

W siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej można za darmo siedem dni w tygodniu przez całą dobę nieodpłatnie zbadać się na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Odnotowujemy duże zainteresowanie badaniem alkomatem w siedzibie Straży Miejskiej. Wynik badania alkomatem to wiedza tylko dla kierowcy, bowiem dyżurny Straży Miejskiej nie wydaje żadnych zaświadczeń. Przypominamy, iż osoba, która chce się zbadać powinna zgłosić się do siedziby Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10. Alkomat ma atest i jego kalibracji dokonujemy co pół roku albo po 200-300 badaniach. Gdybyśmy nie dokonali tego obowiązku, urządzeni mogłoby ulec uszkodzeniu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.