Broń, pieniądze i narkotyki. 43-latek w rękach płockich policjantów

Dzięki kolejnym sprawnym działaniom płockich policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu do aresztu trafił 43-latek. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie oraz handel narkotykami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (1.02) kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku złożyli niespodziewaną wizytę w jednym z domów gminy Gąbin. Ze wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że na terenie posesji mogą znajdować się narkotyki, co bardzo szybko się potwierdziło. W pomieszczeniach mieszkalnych funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 450 gramów środków odurzających w tym: ekstazy i marihuanę. Do policyjnego depozytu trafiło ponad 45 tys. złotych. Kryminalni zabezpieczyli również dwie jednostki broni, wagi elektroniczne oraz torebki do pakowania narkotyków.

Na terenie posesji policjanci zatrzymali 43-latka, któremu postawiono zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Monika Jakubowska/KMP w Płocku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.