Kąpielisko Sobótka zaprasza!

Lato w pełni, a wakacje tuż, tuż! Amatorów relaksu nad wodą zapraszamy już od 19 czerwca do korzystania z miejskiego kąpieliska nad Zalewem Sobótka. Miejsce jest bezpieczne i strzeżone, położone blisko centrum miasta, doskonałe do aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą. Można tu dojechać rowerem, samochodem oraz autobusem komunikacji miejskiej. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników przez siedem dni w tygodniu w godz. 10 – 18, do końca sierpnia.

Na terenie kąpieliska działa darmowe Wi-Fi oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, plażowego i sportowego, który można wypożyczać do godziny 16.30. Korzystający mają do dyspozycji m.in. rowery wodne, kajaki, sprzęt do badmintona, siatkówki plażowej, leżaki, toalety TOI – TOI, parking.

Znajdują się tu 4 boiska do siatkówki plażowej, 2 drewniane pomosty oraz boisko do gry w piłkę ręczną plażową.

Woda w kąpielisku jest systematycznie kontrolowana. Wyniki ostatnich badań Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Płocku potwierdzają, że spełnia wszystkie normy. Na stronie mosirplock.pl/kapielisko-sobotka/ zamieszczone są aktualne wyniki oraz regulaminy:
-bieżąca ocena jakości wody
-regulamin Kąpieliska Sobótka
-regulamin boiska do siatkówki

Więcej informacji dotyczących miejskiego kąpieliska można znaleźć na stronie spółki mosirplock.pl, której zlecono jego prowadzenie.

Aby nic nie zakłóciło beztroskiego czasu i dobrej zabawy zachęcamy również do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa nad wodą. Do pobrania jest broszura, którą przygotowało Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach tegorocznej akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna woda”.

EJ, źródło: MOSiR Płock

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.