Kolejne zatrzymane prawa jazdy

Policjanci gostynińskiej drogówki dbali o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na terenie powiatu gostynińskiego, kontrolując prędkość kierowcom. W trakcie kontroli zatrzymali bmw, które w terenie zabudowanym poruszało się z prędkością 103 km/h. Dzisiaj (13.06) tuż po północy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej opla, którym kierował 33-letni mieszkańca gminy Gostynin. W trakcie kontroli policjanci ustali, że mężczyzna posiada przekroczony limit 24 punktów karnych. Za przekroczenie limitu punktów, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Czeka go teraz ponowny egzamin.

Kierowcą z bmw okazał się 23-letni mieszkaniec gminy Gostynin. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 zł, a na jego konto dodano 13 pkt. karnych oraz zostało zatrzymana mu prawo jazdy na 3 miesiące. Natomiast 33-letniemu kierowcy opla, który przekroczył dozwolony limit 24 punktów karnych, policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz mężczyzna, będzie musiał poddać się badaniu psychologicznemu, a następnie zdać egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy.

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.