Do odsiadki miał rok. Może posiedzieć nawet 10 lat

W minionym tygodniu policjanci z Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy złożyli niespodziewaną wizytę jednemu z mieszkańców miasta. Mężczyzna był poszukiwany. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 0,5 kg narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy namierzyli mężczyznę, który od kilkunastu dni był poszukiwany celem odbycia kary roku pozbawienia wolności za oszustwa. W minionym tygodniu kryminalni złożyli mieszkańcowi Płocka niespodziewaną wizytę. W mieszkaniu zatrzymali poszukiwanego 46-latka zabezpieczyli również ponad pół kilograma narkotyków, m.in. marihuanę oraz amfetaminę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz udzielanie środków odurzających innej osobie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W mieszkaniu poszukiwanego znajdował się również 31-letni mieszkaniec powiatu płockiego, przy którym policjanci znaleźli 10 działek handlowych środków odurzających. Mężczyzna przyznał, że od roku kupował narkotyki od poszukiwanego. Grozi u do 3 lat więzienia.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.