Zostań policjantem

27 lutego 2023 r. rozpoczynają się przyjęcia do służby w Policji. Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju. Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź Komendę Powiatową Policji w Gostyninie.

W miniony wtorek (07.02) oraz dzisiaj policjanci wspólnie z pracownikiem Wydziału Kadr z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zachęcali uczniów klas IV Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie do wstąpienia w szeregi Policji. Uczniowie zapoznali się z poszczególnymi etapami procedury kwalifikacyjne związanej z przyjęciem do służby w policji oraz z możliwościami rozwoju jakie daje służba w policji.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2023 roku:
– 27 lutego
– 5 maja
– 3 lipca
– 23 sierpnia
– 27 października
– 28 grudnia
w następujących jednostkach:
– Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Wydział Konwojowy,
– Oddział Prewencji Policji w: Płocku, Radomiu
– Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach
– Komendach Powiatowych Policji w Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie

Każdy kto rozważa służbę w Policji może odpowiedzi na swoje pytania znaleźć na stronach internetowych lub w bezpośrednim kontakcie z pracownikami wydziałów kadr najbliższej dla siebie komendy wojewódzkiej/miejskiej/powiatowej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.