Złote Gody w Wyszogrodzie

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczyła Pani Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat, która dziękowała, gratulowała i złożyła najlepsze życzenia Jubilatom.

50 lat pożycia małżeńskiego-Złote Gody to piękny i wyjątkowy jubileusz, który przypieczętowuje spędzone u bliskiej osoby wspaniałe wspólne lata. Nasi Jubilaci 50 lat temu ślubowali sobie — miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ale również bycie ze sobą na dobre i na złe. Daliście Państwo piękne świadectwo nam wszystkim — a nagrodą za wspólnie przeżyte lata są Wasze dzieci i ich szczęście, uśmiech wnuków i prawnuków oraz radość, którą możecie dziś dzielić ze swoją rodziną i bliskimi.

Do życzeń i gratulacji dołączyła się Pani Barbara Dominikiewicz Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta, Sekretarz Wioletta Dobrowolska, a także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Półchłopek.
Dostojni Jubilaci to Państwo:
Ryszard i Barbara Wyszyńscy z Wyszogrodu
Wiesław i Teresa Domańscy z Wyszogrodu
Piotr i Jadwiga Biernat z Wyszogrodu
Ryszard i Barbara Kornatowscy z Wyszogrodu
Czesław i Jadwiga Żukowscy z Wyszogrodu
Ireneusz i Wanda Brudzyńscy z Wyszogrodu
Zygmunt i Elżbieta Gruchała z Wyszogrodu
Czesław i Irena Błaszczyk z Wyszogrodu
Aleksander i Elżbieta Dasiewicz z Wyszogrodu
Lesław i Cecylia Kosierb z Wyszogrodu
Jan i Alina Szymańscy z Wyszogrodu
Jan i Elżbieta Odolińscy z Wyszogrodu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.