Stracił prawo jazdy, ale niczego go to nie nauczyło

Popełniał wykroczenia, po czym chwalił się nimi w sieci. Już o nim pisaliśmy. Policjanci po raz kolejny zatrzymali znanego im już 20-latka który pomimo, że stracił już prawo jazdy to jednak niczego go to nie nauczyło. W ręce policjantów wpadł również obywatel Azerbejdżanu, który przekroczył dozwolona prędkość o 61km/h.

W niedzielę (19.11) policjanci z płockiej drogówki na jednej z ulic miasta zauważyli znanego im już kierującego roverem, który kilka miesięcy temu zasłynął ze swojej brawurowej jazdy. W czerwcu 20-latek pędził bowiem przez centrum Płocka niemal trzykrotnie przekraczając dozwoloną prędkość. Mężczyzna popełnił również inne wykroczenia.

Kierujący stracił wówczas prawo jazdy za przekroczenie prędkości, a kilka tygodni później starosta wydał decyzję o zatrzymaniu dokumentu za przekroczenie przez niego 24-punktów karnych. Pomimo, iż do tej pory nie odzyskał prawa jazdy to niczego go to nie nauczyło. Teraz stanie przed sądem.

Tego samego dnia w Popłacinie (pow. płocki) funkcjonariusze z płockiej grupy SPEED zatrzymali 37-letniego kierującego oplem, który na obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h. Obywatel Azerbejdżan stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.