Z wizytą na dworcu kolejowym w Sierpcu

Burmistrz Jarosław Perzyński, wspólnie z Radnym Krzysztofem Rudowskim, który od 35 lat jest pracownikiem PKP, miał przyjemność doglądać prac przy remoncie dworca.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu robót! Radny Krzysztof Rudowski od wielu lat wspiera nasze działania, najpierw w przywrócenie połączeń z Sierpca do Torunia, a teraz zaangażowany jest w negocjacje w zwiększenie liczby kursów na linii Sierpc – Toruń. Liczymy, że Sierpc będzie miał coraz więcej połączeń kolejowych z każdym zakątkiem Polski.

Zadanie pn. „Rewitalizacja historycznej części miasta-etap2-wprowadzenie funkcji publicznych i administracyjnych do budynku PKP wraz z bezpośrednim otoczeniem” współfinansowano ze środków Województwa Mazowieckiego oraz dofinansowano z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
1. Dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych: 4 500 000,00 zł.
2. Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego: 4 000 000,00 zł.

Foto: Jarosław Perzyński – burmistrz Sierpca

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.