Wpadł przez dziurawy tłumik

Kontrola drogowa okazała się niezwykle pechowa dla kierującego 24-latka, który poruszał się lancią z nieszczelnym układem wydechowym, co powodowało bardzo głośną pracę silnika. W czasie kontroli okazało się, że mieszkaniec Łodzi ma aktywny zakaz sądowy kierowania pojazdami mechanicznymi.

W poniedziałek o godz. 12 na ul. Jana Pawła II w Gostyninie uwagę policjantów z drogówki uwagę przykuła lancia, którą najpierw usłyszeli, a później zobaczyli. Samochód miał nieszczelny układ wydechowy, co powodowało bardzo głośną prace pojazdu. Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Kierującym okazał się 24-letni mieszkaniec Łodzi. Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, a koszty odholowania oraz opłatę parkingową będzie musiał uregulować mieszkaniec Łodzi.

Za popełnienie przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 3 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.