Wizyta dzieci w płockiej komendzie

W minioną środę płocką Komendę odwiedziła liczna grupa dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Bulkowie oraz ze Szkoły Podstawowej w Łubkach. Dzieci obejrzały film animowany przedstawiający pracę funkcjonariusza, zobaczyły jak wygląda komenda oraz policyjny radiowóz. Nasi goście przypomnieli sobie również kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Płocką Komendę odwiedzili przemili goście, liczna grupa dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Bulkowie oraz ze Szkoły Podstawowej w Łubkach. Dla najmłodszych wizyta w komendzie to niesamowita przygoda. Dzieci miały okazję z bliska przyjrzeć się jak wygląda praca w komendzie, obejrzały animowany film przedstawiający pracę funkcjonariusza, mogły przymierzyć sprzęt oraz z bliska obejrzeć policyjny radiowóz. Funkcjonariusze opowiedzieli również o swojej pracy i zawodzie policjanta. Największą atrakcją było spotkanie z przewodnikiem psa, który pokazał kilka sztuczek swojego czworonożnego przyjaciela i opowiedział jak wygląda współpraca z policyjnym psem. Jak zawsze takim spotkaniom towarzyszył uśmiech i wiele radości.

sierż.szt.Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.