Świadkowie śmiertelnego wypadku na DK10 poszukiwani

W dniu 10 grudnia 2023 roku o godzinie 18.45 na odcinku drogi krajowej nr 10 pomiędzy miejscowościami Kisielewo i Grąbiec (powiat sierpecki – odcinek pomiędzy Sierpcem i Drobinem) doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W miejscu tym samochód osobowy marki Ford Mondeo zderzył się z samochodem dostawczym Renault Traffic. Bezpośrednio przed wypadkiem miał miejsce manewr wyprzedzania kilku pojazdów przez kierującego nieustalonym na chwilę obecną samochodem osobowym, poruszającego się w kierunku miejscowości Drobin.

W związku z powyższym zwracamy sie z apelem do osób poruszających się drogą krajową nr 10, we wskazanym miejscu i czasie, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie, mogą posiadać nagrania z wideorejestratorów samochodowych, mogące sie przyczynić do wyjaśnienia okoliczności sprawy, o zgłoszanie się osobiste do Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu przy ulicy Kilińskiego 24C, jak również nawiązanie kontaktu telefonicznego z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu (tel. 47 705-42-07) lub oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu (tel. 47 705-42-00).

Każda informacja będzie cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Foto: KP PSP Sierpc/ OSP Zawidz Kościelny


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.