Przekroczył prędkość, złamał zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany

Policjant z sierpeckiej drogówki zatrzymał do kontroli volvo. Okazało się, że kierujący poza przekroczeniem prędkości ma jeszcze inne przewinienia na sumieniu.

Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego z sierpeckiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej volvo, ponieważ kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna został ukarany za popełnione wykroczenie mandatem. Nerwowe zachowanie 27-latka, wzbudziło podejrzenie policjanta, że kierowca może mieć coś jeszcze na sumieniu. Intuicja i doświadczenie funkcjonariusza nie zawiodła. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że 27-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest poszukiwany w związku z nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej do odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd zostanie doprowadzony do najbliższego Zakładu Karnego. 27-latek za złamanie zakazu, odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.