Powołanie Komendanta Miejskiego Straży Pożarnej w Płocku

W dniu 2 kwietnia na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 PSP w Płocku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego PSP w Płocku st. bryg. Jacka Starczewskiego oraz powierzenia pełnienia obowiązków zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Płocku mł. bryg. Albertowi Lejmanowi.

Zbiórkę rozpoczęto złożeniem meldunku st. bryg. Maciejowi Bieńczykowi – Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP przez dowódcę uroczystości st. kpt. Michała Żółtowskiego. Następnie wprowadzono sztandar i odegrano Hymn Państwowy. Przemawiający do zebranych Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego przedstawił przebieg służby powołanego na stanowisko Komendanta Miejskiego PSP w Płocku podkreślając jego doświadczenie zawodowe zdobyte podczas wieloletniej służby, następnie Pan Komendant przedstawił przebieg służby otrzymującego powierzenie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Płocku.

Po odczytaniu aktu powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego PSP w Płocku oraz decyzji powierzającej obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Płocku Pan st. bryg. Jacek Starczewski oraz mł. bryg. Albert Lejman złożyli meldunki o przyjęciu nowych obowiązków. Przemawiający do zebranych Andrzej Nowakowski – Prezydent Miasta Płocka oraz Sylwester Ziemkiewicz – Starosta płocki gratulowali awansowanym, życząc im sukcesów na nowych stanowiskach.

Uroczystą zbiórkę zakończono meldunkiem, a gości poproszono do wspólnego zdjęcia.

Opracował: mł. bryg. Edward Mysera – KM PSP w Płocku
Zdjęcia. asp. Mateusz Jakubiak – KM PSP w Płocku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.