Poszukiwany wpadł w ręce sierpeckich kryminalnych

Sierpeccy kryminalni zatrzymali 50-latka poszukiwanego w celu odbycia kary dwóch i pół roku więzienia. Mężczyzna próbował się ukryć w sklepie, jednak policjanci go rozpoznali i zatrzymali. Teraz najbliższe 36 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Kryminalni z Komedy Powiatowej Policji w Sierpcu zajmowali się od kilku miesięcy poszukiwaniami 50-letniego mieszkańca powiatu sierpeckiego. Mężczyzna został skazany przez sąd na karę 2 lat i6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany i dlatego ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości często zmieniając miejsce zamieszkania.

Kryminalni podczas swojej pracy zdobyli informacje, że poszukiwany mężczyzna może przebywa na terenie miasta Sierpca. W miniony wtorek tuż po godz. 15:00 policjanci zauważyli mężczyznę w pobliżu sklepu spożywczego. 50-latek również zauważył zmierzających w jego kierunku funkcjonariuszy i w panice schował się do sklepu, w nadziei, że nie zostanie zauważony. Policjanci weszli do środka i natychmiast zatrzymali 50-latka poszukiwanego listem gończym.

Jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienie wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.