Poszukiwany listem gończym mężczyzna zatrzymany przez sierpeckich kryminalnych

Policjanci kryminalni zajęli się sprawą ukrywającego się od kilku miesięcy mężczyzny poszukiwanego listem gończym. W ubiegłym roku usłyszał on wyrok za wielokrotne kradzieże. 32-latek próbował się ukrywać, często zmieniając miejsce zamieszkania lecz policjanci go namierzyli i zatrzymali. Trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sierpeckiej komendy, wczoraj (12.06) zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który od pół roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został skazany na rok i 10 miesięcy pozbawienia wolności za liczne kradzieże.

Policjanci nie mogli namierzyć poszukiwanego, ponieważ często zmieniał on miejsce zamieszkania. Był krok przed policjantami, ale nie za długo cieszył się wolnością. Dobre rozeznanie policjantów operacyjnych pozwoliło ustalić i zatrzymać mężczyznę. Podczas zatrzymania 32-latek próbował uciekać i ukryć się na poddaszu budynku, ale został szybko obezwładniony i zatrzymany. Trafił do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.