Porozumienie komendanta Policji w Gostyninie z dyrektorem Liceum Mundurowego „Feniks”.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski oraz Dyrektorem Generalnym I Liceum Ogólnokształcącym CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku ppłk rez. mgr Jarosław Chrobot podpisali porozumienie o współpracy w ramach projektu „Zostań policjantem na Mazowszu”. Jest ono deklaracją podejmowania wspólnych działań m.in. krzewienia właściwych postaw obywatelskich i społecznych, zapoznawania młodzież szkolnej z funkcjonowaniem, zadaniami i uprawnieniami Policji.

Głównymi założeniami porozumienia zawartego przez Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie z Dyrektorem Generalnym Liceum mundurowego „FENIKS” jest współpraca obejmująca zagadnienia z zakresu krzewienia właściwych postaw obywatelskich i społecznych, zapoznawania młodzieży szkolnej z funkcjonowaniem, zadaniami i uprawnieniami policji oraz popularyzowanie działań zmierzających do kształtowania świadomości historycznej i patriotycznej młodzieży szkolnej.

Autor: m.asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.