Policjanci ustalili sprawcę kolizji na rondzie

Policjanci ustalili sprawcę kolizji drogowej, do której doszło w nocy z piątku na sobotę (około 23:40) na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Płockiej i Świętokrzyskiej w Sierpcu. 42-letni mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 3000 złotych.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 23:40. Kierowca przejechał autem przez rondo, kosząc znaki drogowe i odjechał z miejsca zdarzenia. Wezwani na miejsce funkcjonariusze zauważyli w pobliżu uszkodzonych znaków części samochodu, które zabezpieczyli jako dowód w sprawie.

Zapis z monitoringu pozwolił na szybkie ustalenie marki pojazdu oraz jego kierowcy, który ewidentnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wjechał na skrzyżowanie w wyniku czego uszkodził oznakowanie, po czym odjechał z miejsca kolizji w kierunku centrum miasta.

Jak ustalili policjanci, sprawcą kolizji był 42-letni mieszkaniec Sierpca. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 3000 złotych, a na jego konto trafiło 10 pkt. karnych.

Asp. Katarzyna Krukowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.