Podsumowanie działań Wszystkiech Świętych

W ostatnich dniach policjanci czuwali nad bezpieczeństwem w rejonie cmentarzy oraz na drogach dojazdowych w ramach działań Wszystkich Świętych. Mundurowi patrolowali główne ciągi komunikacyjne oraz rejony parkingów i cmentarzy. Dzięki wzmożonej pracy funkcjonariuszy oraz zdyscyplinowaniu wszystkich uczestników ruchu na drogach miasta i powiatu płockiego było bezpiecznie.

Policjanci zakończyli działania Wszystkich Świętych. Dzięki wzmożonej pracy funkcjonariuszy oraz zdyscyplinowaniu wszystkich uczestników ruchu na drogach miasta i powiatu płockiego było bezpiecznie.

Największe natężenie ruchu, czego można było się spodziewać, odnotowano na drogach dojazdowych i wokół cmentarzy. W miejscach, gdzie występowały utrudnienia, funkcjonariusze ręcznie kierowali ruchem.

Mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie ograniczeń prędkości. Reagowali również na nieprawidłowe zachowania kierowców wobec pieszych, zwłaszcza w rejonie oznakowanych przejść dla pieszych oraz badali stan trzeźwości i stan psychofizyczny kierujących pojazdami.

Na terenie miasta i powiatu doszło do kilkunastu kolizji, w których nikt nie doznał poważnych obrażeń. Na szczęście na płockich drogach nie było żadnego wypadku drogowego. W ciągu dwóch minionych dni policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze nie odnotowali również poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.