Płocka grupa Speed podsumowała tydzień

Płocka Grupa SPEED podsumowała miniony tydzień działań na drogach. Policjanci przeprowadzili ponad 120 kontroli pojazdów, ujawnili 128 wykroczeń oraz nałożyli 115 mandatów karnych. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy kierującej, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 51km/h w terenie zabudowanym.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED na drogach Płocka i powiatu skontrolowali ponad 120 pojazdów oraz ujawnili 128 wykroczeń. 115 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Funkcjonariusze nałożyli 115 mandatów karnych. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy kierującej mercedesem. 38-latka w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h.

Działania policjantów z grupy SPEED ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Patrole wchodzące w skład grupy zwracają jednak szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości oraz na rażące wykroczenia popełniane przez „piratów drogowych”. Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane z laserowymi miernikami prędkości.

Zachowaj ostrożność i rozsądek na drodze!

sierż.szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.