Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Policjanci z posterunku w Pacynie podczas patrolu w rejonie lasu w gminie Szczawin Kościelny, zatrzymali 16- i 23-latka, u których ujawnili narkotyki. 23-latek odpowie za posiadanie narkotyków za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Nieletnim zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Gostyninie.

W minioną sobotę (08.04) w rejonie lasu na terenie gminy Szczawin Kościelny mundurowi z Posterunku Policji w Pacynie sprawdzili zaparkowanego opla. W aucie znajdowało się trzech mężczyzn (16-23 lata). Policjantów w trakcie kontroli zainteresowało nerwowe zachowanie mężczyzn. Przy 16- i 23-latku oraz w samochodzie znaleziono amfetaminę. 23-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego za posiadanie narkotyków odpowie teraz przed sądem. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 3 lata więzienia. Nieletnim mężczyzną zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Gostyninie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.