Odpowiedzą za pobicie 55-latka

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców pow. gostynińskiego podejrzewanych o pobicie 55-latka. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali powiadomieni, że w Luszynie w rejonie bloków doszło do pobicia 55-latka. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze z Posterunku Policji w Pacynie oraz Sannikach wspólnie z kryminalni z gostynińskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwo i osadzili ich w policyjnym areszcie. Podejrzani w wieku 28 i 30 lat są mieszkańcami pow. gostynińskiego. W chwili zatrzymania obaj znajdowali się pod działaniem alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze, m.in. dozór Policji, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Jeśli mężczyźni zlekceważą wolnościowe środki zapobiegawcze, może zostać orzeczony środek o charakterze izolacyjnym.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.