O krok od tragedii. Nożownik tymczasowo aresztowany. Grozi mu dożywocie

Podczas awantury jeden mężczyzna kilkukrotnie ugodził drugiego nożem. 61-latek został zatrzymany przez płockich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, zaś sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu dożywocie.

W minioną niedzielę (3.03) w jednym z płockich mieszkań doszło do awantury dwóch mężczyzn, podczas której jeden z nich kilkukrotnie ugodził nożem drugiego. 62-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Natomiast 61-latek został natychmiast zatrzymany przez płockich policjantów. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. We wtorek (5.03) sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor: sierż. szt. Monika Jakubowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.