Nowa szkoła rodzenia w szpitalu Świętej Trójcy

Przy Szpitalu Świętej Trójcy w Płocku powstaje nowa szkoła rodzenia. Inicjatywa ma na celu zapewnienie kompleksowej opieki i wsparcia dla przyszłych rodziców w przygotowaniu do narodzin ich dziecka. Ogłoszono konkurs na nazwę dla szkoły rodzenia.

Szkoła rodzenia będzie oferowała szeroki zakres zajęć i warsztatów prowadzonych przez nasze doświadczone położne. Program całkowicie przygotuje przyszłe mamy do macierzyństwa. Niewątpliwym atutem naszej szkoły będzie ostatni dzień cyklu spotkań, w którym przyszli rodzice będą mogli spotkać się i porozmawiać ze specjalistami nie tylko medycyny, ale również z innych dziedzin. Będą to między innymi spotkania z:
– ginekologiem,
– psychologiem,
– dietetykiem,
– ratownikiem medycznym
– DOBRY DOTYK – spotkanie z certyfikowanym instruktorem Masażu Schantala,
– kadrową – na temat ubezpieczeń, urlopów macierzyńskich itp.

Szpital zacznie współpracę ze Schroniskiem dla Zwierząt w Płocku. W ramach szkoły rodzenia odbędą się spotkania z panią Martą Krasuską, która opowie mamom, jak ważny jest kontakt dziecka ze zwierzęciem, o tym że nie musimy pozbywać się zwierząt z domu, kiedy pojawi się dziecko, nie musimy sprzątać w domu sterylnie po zwierzętach i o wielu innych aspektach w tym temacie.

Szkoła rodzenia będzie dostępna dla przyszłych mam z Płocka i okolic. Przy zapisie obowiązuje wpisowe w wysokości 100 zł, natomiast wszystkie zajęcia dostępne będą bezpłatnie.

Zapisy do szkoły rodzenia będą prowadzone po weekendzie majowym. Pierwsze zajęcia odbędą się na przełomie maja i czerwca 2024 – dokładne informacje Szpital Św. Trójcy przekaże na portalach społecznościowych, stronie www szpitala oraz w kontakcie telefonicznym z osobami zapisanymi.

Jest również dostępny adres e-mail: [email protected] – na który mogą Państwo wysyłać informacje.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.