Nietrzeźwy kierujący dwukrotnie zatrzymany w ciągu jednej nocy

Kierujący toyotą w ciągu jednej nocy został zatrzymany dwa razy przez płockich policjantów. Miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Kilka dni temu dyżurny płockiej komendy otrzymał zgłoszenie z monitoringu miejskiego, że ulicami miasta porusza się toyota, której kierowca może być nietrzeźwy. Dyżurny natychmiast wysłał patrol we wskazany rejon. Policjanci zatrzymali kierującego, od którego wyraźnie wyczuli woń alkoholu. Badanie wykazało, że kierujący ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wykonanych czynnościach mężczyznę przekazano bliskiej osobie. Kilka godzin później 47-latek wsiadł do swojego samochodu. I tym razem mężczyzna nie umknął oku czujnego operatora monitoringu, który ponownie poinformował dyżurnego komendy. Policjanci ponownie zatrzymali mężczyznę. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.