Nietrzeźwy, bez uprawnień, posiadał narkotyki

Gostynińscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Gostynina, który prowadził pojazd mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, nie posiadał uprawnień do kierowania, dodatkowo posiadał przy sobie oraz w aucie substancje zabronione. Teraz odpowie przed sądem.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło w miniony piątek (31.03) tuż po północy na jednej z ulic w Gostyninie. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego gostynińskiej policji zauważyli citroen, którego bardzo dynamiczny styl jazdy kierowcy wzbudził podejrzenie u funkcjonariuszy. Szybko zatrzymali pojazd, którym kierował 53-letni mieszkaniec Gostynina. W trakcie przeprowadzonej kontroli drogowej policjanci wyczuli od kierującego alkohol. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 53-latek kierował samochodem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dalsze czynności z mężczyzną wykazały, że 53-latek posiadał przy sobie oraz w aucie torebki z białym proszkiem. Wstępne badania zabezpieczonej substancji wykazały, że jest to amfetamina.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie w stanie nietrzeźwości bez uprawnień a także za posiadanie substancji odurzających. Grozi mu teraz kara 3 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka grzywna.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.